Про нас

У мальовничому куточку міста Бучач на Південному масиві, де розкинула зелені крони 400-річна Золота липа, розташована Бучацька загальноосвітня школа І-ІІІ ст..№2

Беринда Марія Михайлівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Крушельницька Світлана Павлівна

Заступник директора з виховної роботи

Лизуник Оксана Михайлівна

Всього у педагогічному колективі 59 учителів. Учителів – методистів – 8, звання „старший учитель” мають 15 учителів.

Учні школи беруть активну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових навчальних дисциплін, конкурсах дитячої творчості, спортивних змаганнях.

У школі розроблена програма щодо виявлення та підтримки обдарованої молоді. У рамках цієї програми проводиться робота щодо формування психологічної стійкості, профілактики стресів, різноманітних емоційних та інших перенавантажень обдарованих дітей, а також виховання у них в процесі навчання патріотизму та громадської позиції.